Fotogalerije

Kardinal Bozanić predslavio božićno euharistijsko slavlje

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić predvodio je u zajedništvu s apostolskim nuncijem u Republici Hrvatskoj mons. Alessandrom D''''''''Erricom, kanonicima Prvostolnog kaptola zagrebačkog i prebendarima Zbora prebendara Prvostolne crkve zagrebačke svečano euharistijsko slavlje svetkovine rođenja Gospodina našega Isusa Krista u zagrebačkoj katedrali.
25.12.2015.

Misa polnoćka 2015.

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić predvodio je u zajedništvu s kanonicima Prvostolnog kaptola zagrebačkog i prebendarima Zbora prebendara Prvostolne crkve zagrebačke svečano euharistijsko slavlje Mise polnoćke u zagrebačkoj katedrali.
25.12.2015.

Otvorena Vrata milosrđa i Jubilej milosrđa u Svetištu Majke Božje Bistričke

Obredom otvaranja Vrata milosrđa na Bazilici Majke Božje Bistričke i svečanim euharistijskih slavljem koje je predvodio pomoćni biskup zagrebački mons. Valentin Pozaić u zajedništvu s rektorom svetišta mons. Zlatkom Korenom, otvoren je u nedjelju 20. prosinca 2015. godine Jubilej milosrđa u istoimenom svetištu u Mariji Bistrici.
21.12.2015.

Kardinal Bozanić u pastirskom pohodu Sesvetskim Selima

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić svoj je pastirski pohod župi sv. Antuna Padovanskog u Sesvetskim Selima započeo u subotu, 19. prosinca 2015. godine.
20.12.2015.

Božićni susret kardinala Bozanića s predstavnicima udruga, pokreta i zajednica

U Nadbiskupskom dvoru u Zagrebu, u petak 18. prosinca 2015. godine u 18 sati, zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić susreo se s predstavnicima pokreta, udruga i zajednica koji djeluju na području Zagrebačke nadbiskupije. Susretu je nazočio i pomoćni biskup zagrebački mons. Valentin Pozaić. U ime nazočnih predstavnika pokreta, udruga i zajednica, Kardinalu je božićnu čestitku uputio moderator Nadbiskupskog duhovnog stola mr. Marko Kovač koji je u uvodu istaknuo da okupljeni predstavljaju žive krugove vjernika koje je zajednički dotaknula ili potaknula neka „karizma“ - dar, milost Duha Svetoga na korist i izgradnju Crkve.
18.12.2015.

Susret kardinala Bozanića s ravnateljima osnovnih i srednjih škola te predškolskih ustanova s područja Zagrebačke nadbiskupije

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić susreo se u utorak, 15. prosinca 2015. godina u Nadbiskupijskom pastoralnom institutu u Zagrebu s ravnateljima osnovnih i srednjih škola te predškolskih ustanova s područja Zagrebačke nadbiskupije.
15.12.2015.

Kardinal Bozanić u pastirskom pohodu Župi Svih Svetih u Sesvetama

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić u svoj je pastriski pohod župi Svih Svetih u Sesvetama započeo u utorak, 8. prosinca 2015. godine.
14.12.2015.

Kardinal Bozanić otvorio Jubilej i Vrata milosrđa u Zagrebačkoj nadbiskupiji

Nagovorom zagrebačkog nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića u atriju Nadbiskupijskog bogoslovnog sjemeništa u Zagrebu, čitanjem iz Evanđelja te svečanom procesijom do vratiju zagrebačke prvostolnice, započeo je u nedjelju 13. prosinca 2015. godine obred otvaranja Vrata milosrđa i Jubileja milosrđa u Zagrebačkoj nadbiskupiji.
13.12.2015.

Kardinal Bozanić blagoslovio obnovljeni samostan na Pantovčaku

Dvije godine nakon što je olujno nevrijeme u Zagrebu oštetilo samostan na Pantovčaku, zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić pohodio je u utorak, 17. studenoga 2015. godine sestre Franjevke od Bezgrješne te u samostanskoj kapeli predvodio euharistijsko slavlje i blagoslovio prostorije obnovljenog samostana.
18.11.2015.

Biskup Šaško predvodio Misu zahvalnicu za oslobođenje hrvatskih generala

Misa zahvalnica u povodu 3. obljetnice oslobođenja generala Ante Gotovine i Mladena Markača.
17.11.2015.