Duhovno-meditativna večer u Zaboku

7.12.2017.

U župnoj crkvi svete Jelene Križarice u četvrtak 7. prosinca održat će se duhovno-meditativna večer, s početkom u 19 sati uz goste Amorose.

Amorose su vokalno-instrumentalni sastav akademski obrazovanih glazbenica koje izvode kršćansku duhovnu glazbu, kroz koju ljudima žele prenositi Radosnu vijest.

Glazbeni sastav čine Iva Smojver (vokal i violina), Mateja Bunčić (vokal i klavir) i Petra Valentić (vokal i flauta), a kao glazbeno pojačanje pridružit će im se i njihovi prijatelji glazbenici Ivan Škunca (gitara), Martina Pustički (viola) i Saša Provlekanov (perkusije).

Nedavno su objavile svoju prvu autorsku pjesmu Predivan si Gospodine, koju su napisale kao osobnu molitvu, svjedočanstvo i slavljenje jedinog nam Isusa Krista.

Darko Fiket
župni medijski suradnik Tiskovnog ureda