Predstavljanje zbornika "Tragovima sveca" i sveta misa povodom 24. obljetnice proglašenja blaženim Alojzija Stepinca

2.10.2022.

Postulatura bl. Alojzija Stepinca i Župa Krašić radosna srca pozivaju na predstavljanje knjige Tragovima sveca – riječ je o zborniku radova u čast mons. dr. sc. Jurja Batelje u prigodi tridesete obljetnice njegova rada kao postulatora kauze blaženog Alojzija Stepinca. Nakon predstavljanja Zbornika bit će svečana sveta misa povodom 24. obljetnice proglašenja blaženim kardinala Stepinca, koju će predslaviti uzoriti gospodin kardinal Vinko Puljić, vrhbosanski nadbiskup u miru.

Predstavljanje zbornika i svečana sveta misa održat će se u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Krašiću u nedjelju 2. listopada 2022. s početkom u 17 sati.

Svečani događaj prenosit će se uživo preko Laudato obiteljske televizije i Hrvatskog katoličkog radija. Prije početka promocije zbornika i nakon svečanog misnog slavlja moguć je posjet obnovljenom Spomen-domu bl. Alojzija Stepinca.