Drugi susret za studente laike KBF-a koji se pripremaju za crkvene službe
Drugi ovogodišnji susret studenata laika Katoličkog bogoslovnog fakulteta koji se pripremaju za crkvene službe održat će se u srijedu, 18. studenoga 2015. godine s početkom u 20 sati u Dvorani II Nadbiskupijskoga pastoralnog instituta u Zagrebu.
Predavanje studentima održat će dr. sc. Denis Barić, tajnik Druge sinode Zagrebačke nadbiskupije.
U programu Povjerenstva Zagrebačke nadbiskupije za studente laike koji se pripremaju za crkvene službe, a koje djeluje u sklopu Nadbiskupijskog pastoralnog instituta, sudjeluju studenti 4. i 5. godine filozofsko-teološkog studija, kao i studija religiozne pedagogije i katehetike Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.
Nužni kolačići - omogućuju interakciju s uslugom ili internetskom lokacijom kako biste mogli pristupiti osnovnim značajkama za pružanje te usluge. Odnose se na zatraženu uslugu kao što je, npr. identifikator sesije trenutačnog posjeta.
Funkcionalni kolačići - omogućuju internetskoj stranici pružanje poboljšane funkcionalnosti i personalizaciju, npr. pamćenje jezika na kojem se prikazuje sadržaj stranica toga internetskog mjesta.
Statistički kolačići - omogućuju prikupljanje podataka u agregiranom obliku bez identificiranja samoga korisnika. Služe za praćenje ponašanja korisnika na internetskoj stranici u svrhu istraživanja tržišta i praćenja analitike. Ovi uvidi omogućuju internetskoj stranici poboljšavanje sadržaja i razvijanje boljih značajki koje unaprjeđuju korisnički doživljaj.
Marketinški kolačići - omogućuju prikupljanje informacija o navikama i ponašanju korisnika na internetskom mjestu radi objavljivanja relevantnih oglasa za korisnika usklađenih s njegovim interesima. Također se mogu koristiti i za mjerenje učinkovitosti neke kampanje.